CHOROBY ZAKAŹNE - EGZAMIN DLA 4 ROKU WL - ZASADY OGÓLNE

EGZAMIN DLA 4 ROKU WL

ZASADY OGÓLNE

Rok akademicki 2021/2022

1.      Egzamin rozpocznie się 27.06.2022 o godzinie 11:30 w Auli A i B Centrum Dydaktycznego WUM.

2.      Test zawiera 100 pytań. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

3.      Czas trwania egzaminu: 100 minut.

4.      Wejście na salę będzie się odbywać 4 wejściami (2 wejścia na dole oraz 2 wejścia na górze) zgodnie z oznaczeniami umieszczonymi przy wejściu do budynku Centrum Dydaktycznego WUM.

5.      Studenci wchodzą na salę egzaminacyjną tylko z dokumentem ze zdjęciem (nie może być w wersji cyfrowej) i przyborami do pisania (bez telefonów komórkowych i jakichkolwiek toreb).

6.      Egzamin rozpocznie się po zajęciu wszystkich miejsc przez studentów.

wg Zarządzenie Rektora  z dn 5.02.2016 „ Regulamin egzaminów testowych” następuje:

Pkt. 5. zarządzenia

Studenci przystępujący do egzaminu zobowiązani są pozostawić wszelkie notatki, zeszyty, podręczniki, torby, teczki, plecaki oraz telefony komórkowe, tablety lub inne urządzenia elektroniczne w miejscu wskazanym przez członków Zespołu Egzaminującego.

Wymienione powyżej przedmioty będzie można pozostawić w szatni lub Sali nr 203 Centrum Dydaktycznego WUM od godziny 11:00 do 11:20. Odbiór rzeczy pozostawionych w Sali nr 203 będzie możliwy po zakończeniu egzaminu.
Za rzeczy pozostawione w szatni i w sali nr 203 nie ponosimy odpowiedzialności.

Pkt. 6. zarządzenia

W czasie trwania egzaminu obowiązuje bezwzględny zakaz posiadania urządzeń elektronicznych służących do kopiowania lub przekazywania informacji (w szczególności telefonów komórkowych).

Złamanie tego zakazu będzie równoznaczne z uzyskaniem oceny niedostatecznej z egzaminu.

Pkt.7. zarządzenia

7.      Studenci siadają wg wskazówek asystenta;

8.      po rozpoczęciu części testowej egzaminu, nie tolerowane są żadne formy komunikacji mające miejsce przed oddaniem kart odpowiedzi (każdy ruch, rozmowa itp. skutkują natychmiastowym zakończeniem egzaminu z oceną niedostateczną).

9.      W sytuacjach pilnych student komunikuje się z asystentem. Proszę podnieść rękę i czekać na podejście asystenta.

10.  Uwagi dotyczące treści pytań czy proponowanych odpowiedzi można zgłaszać w formie pisemnej po skończonym egzaminie (kartki są do dyspozycji u asystentów). Proszę wypełnić je czytelnie (można oczywiście wypełniać w trakcie egzaminu).

wg Zarządzenie Rektora  z dn 5.02.2016 „ Regulamin egzaminów testowych”

Pkt. 18. zarządzenia

Wszelkie zastrzeżenia lub nieprawidłowości dotyczące przebiegu egzaminu, w tym ewentualne błędy w karcie pytań, student powinien zgłosić w formie pisemnej członkom Zespołu Egzaminującego przed opuszczeniem sali egzaminacyjnej. Dopuszcza się możliwość wglądu w swoją kartę pytań w trakcie składania zastrzeżeń.

11.  Wyniki będą umieszczone w formie elektronicznej na platformie https://e-learning.wum.edu.pl/ najpóźniej do końca dnia 28 czerwca 2022 roku.

12.   wg Zarządzenie Rektora  z dn 5.02.2016 „ Regulamin egzaminów testowych”

Pkt. 20. zarządzenia

W ciągu 3 dni roboczych po uzyskaniu wyników Egzaminu Student ma prawo do wglądu w swoją kartę pytań i odpowiedzi oraz zgłoszenia uwag indywidualnych. Uwagi powinny być rozpatrywane w dniu ich zgłoszenia lub następnym dniu roboczym przez Kierownika Jednostki Egzaminującej lub Przewodniczącego Zespołu Egzaminującego

Wgląd do kart odpowiedzi będzie możliwy w dniach 29.06.2022 – 01.07.2022 w godzinach 10:00-12:00 w sekretariacie Kliniki Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Hepatologii WUM;  ul. Wolska 37, 01-201 Warszawa; pawilon 2, piętro 2

Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!