Studenci IV roku - X blok

W załączeniu przekazujemy podział na podgrupy Studentów IV roku rozpoczynających zajęcia z chorób zakaźnych 31.05.2021 oraz plan zajęć. Proszę zwrócić uwagę, że obowiązuje nowy plan zajęć (dla 10 pogrup). W dniach 3-4.06.2021 zajęcia nie odbywają się (Święto).

Uprzejmie informujemy, że zajęcia z chorób zakaźnych odbywają się w trybie hybrydowym.
Zajęcia stacjonarne (na planie oznaczone kolorem) odbywają sie w Szpitalu Zakaźnym (ul. Wolska 37). Stacjonarnie odbywają się także zajęcia z Immunologii (ul. Pawińskiego)

Studenci przychodzą na godz. 9:30 i kierują się przez Portiernię bezpośrednio do Sali 3 Poradni Profilaktyczno-Leczniczej (1 piętro) gdzie odbywają zajęcia z ubierania w ŚOO. Studenci, którzy danego dnia mają zajęcia na Oddziale VII, zabierają te kombinezony na Oddział, natomiast pozostali je zostawiają (proszę zadbać o porządek!).

Po zajęciach w PPL Studenci idą z Asystentem do szatni (przy łączniku) i tam studenci zostawiają kurtki i zmieniają obuwie, zakładają fartuchy. Asystent zamyka szatnię i kieruje studentów na odpowiednie piętro na dalsze zajęcia w Oddziale (do 13.00).

Pozostałe podgrupy odbywają zajęcia online (MsTeams) wg planu.

Załącznik: