Zajęcia stacjonarne dla chętnych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy nie odbywali zajęć stacjonarnych w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego w bieżącym roku akademickim (czyli przed 15.03.2021) proponujemy następujące możliwości zajęć stacjonarnych:

1. PRAKTYKI WAKACYJNE

Jesteśmy gotowi umożliwić w lipcu, sierpniu i wrześniu odbycie 2-tygodniowych praktyk, w ramach pediatrii, dla 4-osobowych grup, czyli łącznie dla 24 Studentów. Warunkiem zorganizowania i odbycia praktyk są formalne ustalenia takiej możliwości pomiędzy WUM a Wojewódzkim Szpitalem Zakaźnym w Warszawie. Prosimy więc o kierowanie pisma w tej sprawie do Dziekanatu WL WUM z prośbą o formalne uregulowanie zasad przyjmowania studentów na praktyki w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie w czasie wolnym od zajęć studenckich. Kopie takich podań prosimy kierować do Kliniki.

2. ZAJĘCIA DODATKOWE

Możemy zorganizować dla chętnych studentów (w podgrupach 4-osobowych) zajęcia dodatkowe w dni powszednie między godziną 14.00 i 15.00 w terminie od 12.04.2021 do 30.04.2021. Osoby chętne prosimy o kontakt mailowy (Maria Pokorska-Śpiewak, Małgorzata Doroba).

Zespół Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego WUM