Zajęcia w trybie hybrydowym od 15.03.2021

Uprzejmie informujemy, że od 15.03.2021 zajęcia z chorób zakaźnych będą się odbywały w trybie hybrydowym.
Codziennie przychodzą do Szpitala Zakaźnego (ul. Wolska 37) 3 podgrupy studentów, po 1 podgrupie na każdą Klinikę, zgodnie z załączonym planem (zajęcia stacjonarne oznaczone są kolorem). Stacjonarnie odbywają się także zajęcia z Immunologii (ul. Pawińskiego)

Studenci przychodzą na godz. 9:30 i kierują się przez Portiernię bezpośrednio do Sali 3 Poradni Profilaktyczno-Leczniczej (1 piętro) gdzie odbywają zajęcia z ubierania w ŚOO. Studenci, którzy danego dnia mają zajęcia na Oddziale VII, zabierają te kombinezony na Oddział, natomiast pozostali je zostawiają (proszę zadbać o porządek!).

Po zajęciach w PPL Studenci idą z Asystentem do szatni (przy łączniku) i tam studenci zostawiają kurtki i zmieniają obuwie, zakładają fartuchy. Asystent zamyka szatnię i kieruje studentów na odpowiednie piętro na dalsze zajęcia w Oddziale (do 13.00).

Pozostałe podgrupy odbywają zajęcia online (MsTeams) wg planu.

Załącznik:
PDF icon PLAN ZAJĘĆ 2020_21_hybryda.pdf119.33 KB