Informacje dla Studentów IV roku WL - blok VI (od 22.02.2021)

Poniżej przedstawiamy zasady odbywania zajęć z chorób zakaźnych dla IV roku WL - blok VI (rozpoczynający się 22.02.2021):

1. Studenci mają obowiązek zapoznania się z seminarium przewidzianym na dany dzień ćwiczeniowy PRZED zajęciami danego dnia (na platformie e-learningowej). W razie pytań dotyczących seminarium prosimy o kontakt z asystentem prowadzącym dane seminarium (mailowo lub wiadomoscią na platformie Teams) - asystent udzieli odpowiedzi lub będzie możliwe umówienie na indywidualne spotkanie zdalne.

2. Zajęcia kliniczne (Oddziały VII, X i XI) są prowadzone ZDALNIE w czasie rzeczywistym, zgodnie z grafikiem dla każdej podgrupy, na platformie Teams. Rozpoczynąją się codziennie o godz. 9:30. Prosimy, aby studenci korzystali z kamerek.

3. Ćwiczenia odbywające się w Zakładzie Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych WUM (Im), będą prowadzone wyłącznie w trybie STACJONARNYM (ul. Pawińskiego 3c). Początek o godz. 9:30.

Ponizej plan zajęć dla poszczególnych podgrup oraz plan seminariów.

Załącznik: