UWAGA Studenci!

W nawiązaniu do ZARZĄDZENIA NR  258/2020 REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO z dnia 13 listopada 2020 r. uprzejmie informujemy, że w najbliższym tygodniu (od 16.11.2020) zajęcia z chorób zakaźnych dla bloku III będą realizowane w następujący sposób:

- zajęcia ONLINE w Oddziałach VII, XI i Im wg załączonego wcześniej planu dla poszczególnych podgrup w godzinach 9.30-13.00

- zajęcia ONLINE w Oddziale X wg załączonego wcześniej planu dla poszczególnych podgrup w godzinach 9.30-12.15 (brakujące godziny zostają przeniesione do odrobienia w trybie stacjonarnym w semestrze letnim, w zależności od bieżącej sytuacji epidemiologicznej).

Na tę chwilę nie wprowadzamy znaczących zmian w realizacji zajęć w przyszłym tygodniu, biorąc pod uwagę, że Zarządzenie zostało wprowadzone w ostatniej chwili i zdajemy sobie sprawę, że część Studentów może przebywać poza Warszawą.

Od drugiego tygodnia prawdopodobnie część zajęć z Immunopatologii będzie prowadzona w trybie stacjonarnym, o czym zostaniecie poinformowani z wyprzedzeniem (do czwartku 19.11.2020).

Obecnie nie ma mozliwości prowadzenia stacjonarnego zajęć w Oddziałach VII i XI (wyłacznie covidowych) i sytuacja epidemiologiczna nie wskazuje aby było to możliwe w kojenych miesiącach. Prosimy o maksymalne wykorzystanie zajęć zdalnych.