Zajęcia z chorób zakaźnych dla IV roku WL rok akademicki 2020/2021

Szanowni Studenci IV roku (dawnego I i II WL),

poniżej przedstawiamy informacje dotyczące zajęć z chorób zakaźnych.

ZAJĘCIA Z CHORÓB ZAKAŹNYCH DLA IV ROKU WYDZIAŁU LEKARSKIEGO (DAWNEGO I i II WYDZIAŁU LEKARSKIEGO) W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

1. Wykłady (10 h) dostępne w dowolnym momencie na platformie e-learningowej

2. Seminaria (15 h) dostępne w dowolnym momencie na platformie e-learningowej

· dla chętnych studentów konsultacje dotyczące seminariów: w trakcie ćwiczeń lub mailowo z Asystentem

3. Ćwiczenia: 9:30 – 13:00 obowiązkowe, w czasie rzeczywistym, wg załączonego planu dla podgrup:

· zdalnie (on-line na platformie MsTeams): w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego (XI) i w Klinice Chorób dla Dorosłych (VII)

· hybrydowo (stacjonarnie i on-line na platformie MsTeams): w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Hepatologii (X, Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, ul. Wolska 37) – wg planu ustalonego przez Klinikę

· stacjonarnie: w Zakładzie Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych (Im, ul. Pawińskiego 3c)

Warunkiem zaliczenia zajęć jest uczestnictwo we wszystkich ćwiczeniach (będzie sprawdzana lista) oraz odsłuchanie wszystkich seminariów (sprawdzane na platformie e-learningowej).

Prosimy aby studenci w trakcie ćwiczeń mieli włączone kamery, co umożliwi kontakt z Asystenem face-to-face.

Poniżej załaczamy plan seminariów i wykładów oraz plan zajęć dla poszczególnych podgrup.